Browsing by Author Shymanska, K.V.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 11 of 11
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Refugee and asylum seeker policies: the experience of the EU Eastern Partnership countriesIevdokymov, V.V.; Shymanska, K.V.; Євдокимов, В.В.; Шиманська, К.В.
2012Викладання дисциплін “облік у бюджетних установах” в контексті застосування компетентнісного підходу до підготовки фахівця з обліку і аудитуСтиренко, Л.М.; Шиманська, К.В.; Styrenko, L.M.; Shymanska, K.V.
2017МІГРАЦІЯ БІЖЕНЦІВ ЯК ФАКТОР ПЕРЕРОЗПОДІЛУ ЛЮДСЬКИХ РЕСУРСІВ У СВІТІ: ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ КОНФЛІКТУЄвдокимов, В.В.; Шиманська, К.В.; Ievdokymov, V.V.; Shymanska, K.V.
2015МІЖНАРОДНА ТРУДОВА МІГРАЦІЯ В КОНТЕКСТІ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ: ТЕНДЕНЦІЇ, НЕГАТИВНІ НАСЛІДКИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯШиманська, К.В.; Shymanska, K.V.
2018Навантаження біженців на країни та території при формуванні політики щодо біженців та шукачів притулкуЄвдокимов, Віктор Валерійович; Шиманська, Катерина Володимирівна; Ievdokymov, V.V.; Shymanska, K.V.
2012ПРОБЛЕМИ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ОБОВ’ЯЗКІВ ПОСТІЙНОДІЮЧОЇ ТА ІНВЕНТАРИЗАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ЩОДО ДОКУМЕНТУВАННЯ ОПЕРАЦІЙ З РУХУ ТОВАРНО-МАТЕРІАЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ В БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВАХСтиренко, Л.М.; Шиманська, К.В.; Stirenko, L.M.; Shymanska, K.V.
2011РАЗВИТИЕ ЭКОЛОГО-ЭКОНОМИЧЕСКОЙ МЫСЛИ И ЕЕ ВЛИЯНИЕ НА БУХГАЛТЕРСКИЙ УЧЕТЗамула, И.В.; Шиманская, Е.В.; Zamula, I.V.; Shymanska, K.V.
2017ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСІВ МІЖНАРОДНОЇ МІГРАЦІЇ: АНАЛІЗ РОЗВИТКУ ТА КЛЮЧОВИХ ПОЛОЖЕНЬ МІГРАЦІЙНИХ ТЕОРІЙШиманська, К.В.; Shymanska, K.V.
2016УДОСКОНАЛЕННЯ ФОРМ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ КРЕДИТНИХ СПІЛОК ВІДПОВІДНО ДО ІНФОРМАЦІЙНИХ ПОТРЕБ КОРИСТУВАЧІВБіляченко, О.Л.; Шиманська, К.В.; Bilyachenko, O.L.; Shymanska, K.V.
2015ФОРМУВАННЯ ТА РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВИПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ ЗА МСФЗ ТА П(С)БОРоманчук, К.В.; Шиманська, К.В.; Romanchuk, K.V.; Shymanska, K.V.
2015ІДЕНТИФІКАЦІЯ ВІДХОДІВ ЯК ОБ’ЄКТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ: КЛАСИФІКАЦІЙНИЙ ПІДХІДРоманчук, К.В.; Шиманська, К.В.; Romanchuk, K.V.; Shymanska, K.V.