Browsing by Author Romanchuk, K.V.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 16 of 16
Issue DateTitleAuthor(s)
2010БІБЛІОМЕТРИЧНИЙ АНАЛІЗ ДИСЕРТАЦІЙНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ЗА КЛЮЧОВИМ СЛОВОМ “РЕСУРС” В УКРАЇНІ ТА РОСІЙСЬКІЙ ФЕДЕРАЦІЇРоманчук, К.В.; Romanchuk, K.V.
2011ВИТРАТИ НА ІНФОРМАЦІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОЦЕСУ ПРИДБАННЯ: ШЛЯХИ ОПТИМІЗАЦЇІ ОБЛІКУРоманчук, К.В.; Кузьмін, Дн.Л.; Romanchuk, K.V.; Kuz’min, Dn.L.
2012ДО ПИТАННЯ ВИЗНАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ УМОВНИМИ ФАКТАМИ ГОСПОДАРСЬКОГО ЖИТТЯРоманчук, К.В.; Затока, Т.В.; Romanchuk, K.V.; Zatoka, T.V.
2011МАТЕРІАЛЬНІ РЕСУРСИ ЯК ОБ’ЄКТ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУРоманчук, К.В.; Romanchuk, K.V.
2012МОВА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ: ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯРоманчук, К.В.; Romanchuk, K.V.
2012Модифікація завдань бухгалтерського обліку в контексті трансформації інституту права власностіРоманчук, К.В.; Romanchuk, K.V.
2011МОМЕНТ ПЕРЕХОДУ ПРАВА ВЛАСНОСТІ ЗА ДОГОВОРОМ ПОСТАВКИ І ЙОГО ВПЛИВ НА ОПОДАТКУВАННЯ ТА БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ОПЕРАЦІЙРоманчук, К.В.; Кузьмін, Дн.Л.; Лісовий, В.В.; Romanchuk, K.V.; Kuzmin, Dn.L; Lisovy, V.V.
2014ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ ОПЕРАЦІЙ З НАРАХУВАННЯ І СТЯГНЕННЯ ШТРАФНИХ САНКЦІЙ З НЕСУМЛІННОГО БОРЖНИКАРоманчук, К.В.; Шиманська, К.В.; Romanchuk, K.V.; Shimanska, K.V.
31-Jan-2011ОРГАНІЗАЦІЯ ДОГОВІРНОГО ПРОЦЕСУ: ОБЛІКОВО-ПРАВОВИЙ АСПЕКТРоманчук, Катерина Василівна; Кузьмін, Денис Леонідович; Romanchuk, K.V.; Kuz’min, Dn.L.
2012ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕДУРИ ПРИЙМАННЯ ЦІННОСТЕЙ ЗА ЯКІСТЮ ТА КІЛЬКІСТЮ ЯК ВЕКТОР РЕАЛІЗАЦІЇ ПОЛІТИКИ РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ СУБ’ЄКТА ГОСПОДАРЮВАННЯ: ОБЛІКОВИЙ АСПЕКТРоманчук, К.В.; Romanchuk, K.V.
2005ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ДОГОВІРНОГО ПРОЦЕСУ (на прикладі діяльності промислових підприємств України)Романчук, Катерина Василівна; Romanchuk, K.V.
2011ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ РЕКЛАМНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ТА НАЦІОНАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИРоманчук, К.В.; Лисюк, А.В.; Romanchuk, K.V.; Lysyuk, A.V.
2012Результат наукових досліджень з проблем обліку, аналізу та контролю матеріальних ресурсівРоманчук, К.В.; Romanchuk, K.V.
2013РОЗВИТОК БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ АКТИВІВ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ ІНСТИТУТУ ПРАВА ВЛАСНОСТІРоманчук, Катерина Василівна; Romanchuk, K.V.
2015ФОРМУВАННЯ ТА РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ВИПЛАТИ ПРАЦІВНИКАМ ЗА МСФЗ ТА П(С)БОРоманчук, К.В.; Шиманська, К.В.; Romanchuk, K.V.; Shymanska, K.V.
2015ІДЕНТИФІКАЦІЯ ВІДХОДІВ ЯК ОБ’ЄКТА БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА КОНТРОЛЮ: КЛАСИФІКАЦІЙНИЙ ПІДХІДРоманчук, К.В.; Шиманська, К.В.; Romanchuk, K.V.; Shymanska, K.V.