Економічні науки : [110] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 110
Дата випускуНазваАвтор(и)
2017БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ТА АНАЛІЗ РЕНТИ: ТЕОРІЯ І МЕТОДОЛОГІЯОсадча, Тетяна Станіславівна; Osadcha, T.S.
2017Бухгалтерський облік та внутрішній аудит витрат на ремонт основних засобів підприємств.Самчик, Максим Юрійович; Samchyk, M.Y.
2017Трансформація фінансової звітності бюджетних установ відповідно до МСБОДСТитикало, Володимир Сергійович; Tytykalo, V.
2017Бухгалтерський облік і внутрішній аудит витрат на утримання та поліпшення основних засобів на вуглевидобувних підприємствахМакурін, А.А.; Makurin, A.A.
2017Бухгалтерський облік і контроль товарів підприємстваЧернін, О.Я.; Chernin, O.Ya.
2016ФОРМУВАННЯ, ОБЛІКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ВЕРИФІКАЦІЯ ЗВІТНОСТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВБаришнікова, Олена Миколаївна; Baryshnikova, E.N.
2016БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ ЗІ СТВОРЕННЯ ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ БАНКІВСЬКИХ ПРОДУКТІВЗаводовська, Лілія Анатоліївна; Zavodovska, L.A.
жов-2016ОРГАНІЗАЦІЯ І МЕТОДОЛОГІЯ АНАЛІЗУ І АУДИТУ ЕЛЕКТРОННИХ ГРОШЕЙ В БАНКАХМельниченко, Олександр Віталійович; Melnychenko, O.V.
жов-2016БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ В УМОВАХ РИЗИК-ОРІЄНТОВАНОГО УПРАВЛІННЯЯкименко, Марія Володимирівна; Yakymenko, M.V.
7-жов-2016Облік і внутрішній контроль трансакційних витрат підприємств готельного господарстваЛевіна, Марія Вікторівна; Levinа, M.V.
2016Обліково-аналітичне забезпечення управління витратами на надання благодійної допомоги як елементом соціального капіталу підприємстваСивак, О.Б.; Syvak, O.
2016Аудит операцій з придбання запасів за договором купівлі-продажуШкабрій, Н.О.; Shkabrii, N.O.
2009Організація бухгалтерського обліку як інструмент забезпечення економічної безпеки підприємствДикий, Анатолій Петрович; Dikiy, A.P.
2016Обліково-аналітичне забезпечення управління сек’юритизацією активівДріга, О.П.; Driha, O.P.
2016МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ В УМОВАХ ДИВЕРСИФІКАЦІЇ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ІНДУСТРІЇМомонт, Тетяна Василівна; Momont, T.V.
27-лют-2016ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНТРОЛЮВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ПІДПРИЄМСТВМельник, Тетяна Юріївна; Melnik, T.Y.
27-лют-2016ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКО-ЕКОЛОГІЧНОЮ БЕЗПЕКОЮ ПІДПРИЄМСТВГрицишен, Димитрій Олександрович; Grytsyshen, D.O.
2011Бухгалтерський облік і контроль операцій з програмним забезпеченнямБіляченко, О.Л.; Biliachenko, O.L.
26-вер-2015ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВБерляк, Галина Валеріївна; Berlyak, G.V.
6-сер-2003БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК ВАЛЮТНИХ ОПЕРАЦІЙ: ПОРЯДОК ВИЗНАННЯ ТА МЕТОДИ ОЦІНКИЖиглей, Ірина Вікторівна; Zhigley, I.V.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 1 до 20 з 110